pro 22
2022

Zimní poháry ČR desetiletých a jedenáctiletých

První prosincový víkend patřil zimním pohárům v Mladé Boleslavi a Liberci, kde se sešli nejlepší z nejlepších z ročníků 2011 a 2012.

Za jedenáctileté z čelákovického oddílu nás reprezentovali tři plavci Barbora Chumlenová, Ela Sklenářová a Sebastian Šmíd, který závodil v 6 disciplínách a pokaždé se proplaval mezi 10 nejlepších. Pro všechny to byla již druhá zkušenost na poháru ČR.

Za desetileté nás reprezentovali dva plavci, Amálie Fryčová a Denis Biljajev z jejichž účasti máme velikou radost, protože patří mezi ty novější členy a po krátkém působení v oddíle se dostaly na republiku.

Poslední závody tohoto roku se konaly v sobotu 17.12 na Kladně, kde se konal středočeský pohár nejmladšího žactva, kam nás jelo reprezentovat pět plavců a odvezli si 5 diplomů, pro 4 z nich si doplaval Alan Šmíd a pro jeden Zuzana Biedermanová. Všichni naši závodníci si vylepšili časy a závody si užili.

Ve stejný den probíhaly závody i v Neratovicích, kde si můžou zazávodit všechny ročníky v klasických disciplínách a poté se závody přehoupnou do zábavné části, je to hezký závěr a rozloučení se sezónou.

Pro nás byl tento rok velmi úspěšný a jsme rádi, že se na závodech ukazuje píle a svědomitá práce trenérů a našich plavců.

Těšíme se, co přinese rok 2023, a Vám všem děkujeme za přízeň a přejeme hezké svátky!

 

Sportu zdar a plavání zvlášť!