pro 31
2024

PLAVECKÝ ODDÍL - termínová listina 2024

LEDEN - PROSINEC

13.1.       NERATOVICKÝ POHÁR ve sprinterském víceboji XXIIIL ročník - MEMORIÁL KARLA ŘÁDY      Neratovice

20.1.       45. Mladoboleslavská vlnka   2012 - 2013, 2014, 2015 a mladší     Mladá Boleslav

20.1.        Zimní cena Varnsdorfu    2007 - 2011          Varnsdorf    

3.2.          Litoměřický kalich                                                                      Litoměřice

24.- 25.2   ČESKÉ BUDĚJOVICE 2024    50m                                          České Budějovice

 

Český svaz plaveckých sportů (czechswimming.cz)

POVINNÉ - přihlašuje trenér

INDIVIDUÁLNÍ - nahlašuje se trenérovi každý sám do uvedeného termínu, včetně návrhu disciplín k případnému schválení trenérem dle dispozic daného závodu

 

JARO - LÉTO 

01.- 03.03.    Plzeňský vytrvalec  2006 - 2014   Plzeň

09.03.             5. ročník Velké ceny Rumburku 2007 a starší; 2008-2009;  2010-2011; 2012-2013; 2014; 2015 a mladší   Rumburk

15.- 17.3.      Velká cena Ústí nad Labem v plavání - 9. ročník  50m   1970-2014      Ústí nad Labem   

Nahlásit se individuálně do 3.3.2024 včetně disciplín

23.3.               Krajská základní soutěž žactva 1. kolo – střed  2010–2014        Kutná Hora    POVINNÉ

6.4.                 (Středočeský pohár nejmladšího žactva – 1. kolo  2015 a ml.)?              Příbram  

6.4.                 Jarní cena Prahy   50m                                                                Praha - Podolí

Nahlásit se individuálně do 17.3.2024 včetně disciplín

7.4.                 Zimní Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v dálkovém plavání (ČP v dálkovém plavání)   50m    Praha - Podolí

Nahlásit se individuálně do 17.3.2024 včetně disciplín

13.4.               Jarní krajský přebor na dlouhé tratě   2008–2014                      Mladá Boleslav         POVINNÉ

20.4.                Krajská základní soutěž žactva 2. kolo – střed   2010–2014    Čelákovice      POVINNÉ

27.4.                Memoriál Jaroslava Jezbery - 37. ročník (pravděpodobně 2010-2017)   Chomutov

Nahlásit se individuálně do 13.4.2024 včetně disciplín

27.4.                (Středočeský pohár nejmladšího žactva – 2. kolo   2015 a ml)    Mladá Boleslav  (Chomutov)

3.- 4.5.             Krajský přebor Prahy a Středočeského kraje    2011 a st.  50m      Praha  Boh     POVINNÉ

18.-19.5.         Letní přebor Středočeského kraje žactva   2010–2012          Kladno   POVINNÉ

24.- 25.5.        Letní mistrovství ČR dorostu   50m                                            Praha - Podolí      POVINNÉ

25.5.                Středočeský pohár nejmladšího žactva – 3. kolo   2015 a ml.  Rakovník

1.6.                   Letní pohár Středočeského kraje žactva 2013–2014          Neratovice       POVINNÉ

17.- 21.6.       Soustředění před LODM  nominovaní                                  Pardubice KS

 

PODZIM - ZIMA

28.9.           Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě  2008–2014          Rakovník    POVINNÉ

5.10.           Krajská základní soutěž žactva 3. kolo – střed 2010–2014  Kralupy      POVINNÉ

12.10.         Středočeský pohár nejmladšího žactva – 4. kolo   2015 a ml.  Kolín      POVINNÉ

19.10.         Krajská základní soutěž žactva 4. kolo – střed  2010–2014 Neratovice  POVINNÉ

2.11.           Středočeský pohár nejmladšího žactva – 5. kolo  2015 a ml.  Hořovice  POVINNÉ

8.- 9.11.      Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje  2011 a st.      Kladno          POVINNÉ

16.11.         Zimní pohár Středočeského kraje žactva 2013–2014      Rakovník       POVINNÉ 

23.- 24.11.  Zimní přebor Středočeského kraje žactva  2010–2012     Mladá Boleslav  POVINNÉ

21.12.         Středočeský pohár nejmladšího žactva - 6. kolo   2015 a ml.  Kladno    POVINNÉ